Бетонні роботи Ціна Львів


Без бетону неможливо уявити будівництва – це основа будь-якої будівлі. Саме від якості цього матеріалу та майстерності його укладання залежить довговічність будинку чи басейну, сходів чи колон.


Формування вартості бетонних робіт залежить передусім від побажань клієнта. Адже на ціноутворення впливають декілька факторів, а саме:

  • Обсяг проекту. Логічно, що ціна у Львові на бетонні роботи великих масштабів буде дорожча, за укладання фундаменту невеликого будиночка.
  • Місцеположення об’єкта. Ціна бетонних робіт у Львові буде відрізнятись від аналогічних у Львівській області, адже ще треба врахувати час та дорогу до місця будівництва.
  • Складність робіт. Чим складніший проект тим вищі розцінки.
  • Пора року виконання проекту. Порядки дій під час заливки бетону у весняно-літній та осінньо-зимовий період відрізняються. Тож розцінка влітку буде менша за ціну такого ж проекту взимку.
  • Вид заливки. Вартість стрічкової, монолітної та пальової заливок буде відрізнятись.
  • Використання міксера чи ручний спосіб. Коли виконують бетонні роботи, ціна Львів з міксером дешевша.
  • Вид сировини. Чим дорожчі матеріали, тим вища собівартість.
 Назва послугиВартість
1Фундаментивід 600 грн/м³
2Монолітні перекриттявід 170 грн/м³
3Стяжкивід 50 грн/м²
4Фундаменти під парканивід 300 грн/м
5Підпірні стінкивід 600 грн/м³
6Армопоясивід 150 грн/м

Які бетонні роботи Ви гарантовано отримаєте?

Бетонні роботи, ціна (Львів та область) яких залежить від багатьох факторів, включають у себе певний алгоритм дій, котрі Ви гарантовано отримуєте, навіть за мінімальну вартість. Сюди належать такі операції:

• монтаж опалубки;

• підготовка арматури;

• транспортування бетону та його укладання з подальшим ущільненням;

• догляд за готовим бетоном;

• розпалубка;

• обробка бетонної поверхні.

Також гарантується виїзд спеціаліста на будмайданчик – тільки оглянувши місце майбутнього будівництва та домовившись про всі етапи, можна скласти кінцевий кошторис. Водночас, майстри гарантують якість кінцевого результату завдяки використанню нових технологій та перевірених матеріалів.

Вид бетону як фактор ціноутворення

Як вже зазначалось вище, один з факторів ціноутворення – марка бетону, яку використовують при будівництві. Тож вважаємо доцільним розглянути їх детальніше. Отже, бетонна суміш має кілька маркувань, котрі розповідають про її якість.

В – міцність та клас. Чим вища цифра, тим міцніший матеріал, тим вищий тиск він здатен витримати.

М – марка бетону. Цей покажчик розкаже про середню міцність суміші. Тож краще все-таки звертати увагу на клас.

Р (П) – осадка та рухливість. Чим вище значення поруч з літерою, тим рухливіший бетон. Текучу суміш краще використовувати для складних конфігурацій, коли бетон П1 – П3 можна використовувати для звичайних монолітів.

F – морозостійкість. Цей маркер особливо важливий для вуличних покриттів.

W – водонепроникність. Зверніть увагу на маркер при будівництві басейну чи прокладанні водопроводу.

Наостанок зазначимо: ретельно обговоріть винагороду за виконання проекту з майстром. Ми в свою чергу пропонуємо вигідні умови, аби Ви отримали першокласний сервіс. В компанії працюють лише досвідчені майстри, котрі якісно виконують свою роботу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте дійсно високоякісне обслуговування за свою ціну.

Перегляньте наші виконані проекти та послуги які ми надаємо. Чекаємо Ваших дзвінків, будемо раді співпраці із Вами!