Бетонні роботи Ціна Львів


Без бетону неможливо уявити будівництва - це основа будівлі. Саме від якості цього матеріалу і майстерності його укладання залежить довговічність будинку або басейну, сходи або колон.


Формування вартості бетонних робіт залежить перш за все від побажань клієнта. Адже на ціноутворення впливають кілька факторів, а саме:

  • Обсяг проекту. Логічно, що ціна у Львові на бетонні роботи великих масштабів буде дорожче, з укладання фундаменту невеликого будиночка.
  • Місцезнаходження об'єкта. Ціна бетонних робіт у Львові буде відрізнятися від аналогічних у Львівській області, адже ще треба врахувати час і дорогу до місця будівництва.
  • Складність робіт. Чим складніше проект тим вище розцінки.
  • Пора року виконання проекту. Порядку дій при заливці бетону в весняно-літній та осінньо-зимовий період відрізняються. Тому розцінка влітку буде менше ціни такого ж проекту взимку.
  • Вид заливки. Вартість стрічкової, монолітної і свайної заливок буде відрізнятися.
  • Використання міксера або ручний спосіб. Коли виконують бетонні роботи, ціна Львів з міксером дешевше.
  • Вид сировини. Чим дорожче матеріали, тим вище собівартість.
 Назва послугиВартість
1Фундаментивід 600 грн/м³
2Монолітні перекриттявід 170 грн/м³
3Стяжкивід 50 грн/м²
4Фундаменти під парканивід 300 грн/м
5Підпірні стінкивід 600 грн/м³
6Армопоясивід 150 грн/м

Бетонні роботи - Ви гарантовано отримаєте?

Бетонні роботи, ціна (Львів і область) яких залежить від багатьох факторів, які включають в себе певний алгоритм дій, які Ви гарантовано отримуєте, навіть за мінімальну вартість. Сюди відносяться такі операції:

- монтаж опалубки;

- підготовка арматури;

- транспортування бетону та його ув'язнення з подальшим ущільненням;

- догляд за готовим бетоном;

- розпалубка;

- обробка бетонної поверхні.

Також гарантується виїзд фахівця на будмайданчик, тільки оглянувши місце майбутнього будівництва і домовившись про всі етапи, можна скласти кінцевий кошторис. У той же час, майстри гарантують якість кінцевого результату завдяки використанню нових технологій і перевірених матеріалів.

Вид бетону як фактор ціноутворення

Як вже зазначалося вище, один з факторів ціноутворення: марка бетону, яку використовують при будівництві. Тому вважаємо за доцільне розглянути їх докладніше. Отже, бетонна суміш має кілька маркувань, які розповідають про її якість.

В - міцність і клас. Чим вище цифра, тим міцніше матеріал, тим вище тиск він здатний витримати.

М - марка бетону. Цей покажчик розповість про повну загальну середню міцність суміші. Тому краще все-таки звертати увагу на клас.

Р (П) - осад і рухливість. Чим вище значення поряд з буквою, тим більш рухливими бетон. Цю суміш краще використовувати для складних конфігурацій, коли бетон П1 - П3 можна використовувати для звичайних монолітів.

F - морозостійкість. Цей маркер особливо важливий для вуличних покриттів.

W - водонепроникність. Зверніть увагу на маркер при будівництві басейну або прокладання водопроводу.

Наостанок зазначимо, ретельно обговоріть винагороду за виконання проекту з майстром. Ми в свою чергу пропонуємо вигідні умови, щоб Ви отримали першокласний сервіс. У компанії працюють тільки досвідчені майстри, які якісно виконують свою роботу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте дійсно якісне обслуговування за свою ціну.

Перегляньте виконані проекти та послуги які ми надаємо. Чекаємо на Ваші дзвінки, будемо раді співпраці з Вами!