Копка траншей:

Якісні бетонні та земляні роботи у Львівській області!

Для фундаменту під будинок, гараж, іншу будівлю

Під водопровід, газопровід, електропровід

Під фундамент паркану

Під інші будівельні потреби.

Копка траншей – запорука якісного будівництва

Збудувати та облаштувати будинок неможливо без траншей – вони необхідні для фундаментів парканів та будівель, проведення комунікацій. Наша компанія пропонує послуги з копання траншей – швидко та якісно.  

Копка траншей | Особливості

Копка траншей лише на перший погляд здається простим завданням, з яким може справитись будь-який пересічний. Проте через певний час виявляється, що тут є підводні камені, до яких готовий лише досвідчений фахівець.

Цей трудомісткий процес вимагає великих витрат фізичної праці та точності. Під час копання в ґрунті може траплятися різноманітне каміння та коріння дерев – все це ускладнює працю. Крім того, можливе попадання на ґрунтові води – тоді знадобляться навички з монтажу укріплень.

Якщо земельні роботи виконуються на вже облаштованій території – з деревами, клумбами – необхідна акуратність. В таких випадках траншеї копають точково, аби мінімізувати шкоду навколишньому ландшафту.

Аналітична складова також важлива при земляних роботах. Так, при ручному копанні необхідно стежити за змінами однорідності ґрунту на глибині. Від цих даних може залежати перегляд плану будівництва та вибір будівельних матеріалів. Бригада повинна вміти розрахувати параметри рову для кожного випадку. Наприклад, для фундаменту будинку рів повинен бути мінімум 1м в глибину та 40см в ширину, для паркану – 20см в ширину, а для водопроводу – 1,2м в глибину.

Наші спеціалісти знають усі особливості підготовчого етапу будівництва та розуміють його безапеляційну важливість. Гарантуємо: звернувшись до нас, Ви наймете бригаду, котра проведе земельні роботи професійно та у вказаний термін.

Ми пропонуємо

Наша компанія пропонує послуги з копки траншей:

  • Під фундамент
  • Під водопровід
  • Для прокладки кабелю під електромережу
  • Під газопровід

Працівники викопають ґрунт, транспортують його, зроблять ущільнення майданчика та його чорнове планування. Всі роботи ведуться під контролем кваліфікованих фахівців та з узгодженням кожного етапу з замовником.

Копка траншей від нашої компанії  – це професіоналізм, оперативність та доброзичливість. Дзвоніть – ми чекаємо саме Ваше замовлення!

Як ми працюємо?

Якісні бетонні та земляні роботи у Львові та області!

1. Ваш дзвінок

2. Консультація, огляд об'єкта

3. Розрахунок вартості та термінів роботи

4. Робота

5. Здача об'єкта

Останні виконані роботи

Бетонні сходи у м. Львів
Бетонная подпорная стинa Львов и Львовская область
огорожа під ключ