Бетонная подпорная стинa Львов и Львовская область
Вид робіт: бетонна підпірна стінa Львів і Львівська область;
Місце: м. Дубляни, Львівська обл.;
Дата: червень 2019р.
Термін виконання робіт: 20 днів;

Похилий рельєф? Потрібна дизайнерська практичність – бетонна підпірна стіна Львів і Львівська область

Похилий рельєф – основна причина відмови від купівлі ділянки чи початку на ній будівництва. Хоча насправді це чудовий привід реалізувати творчі задуми – зробити зонування чи ярусну будівлю. 

Професійно зроблена бетонна підпірна стіна у Львові та Львівській області – це запорука щасливого життя у новій оселі без страху перед зсувами ґрунту. Приблизно такі думки промайнули у голові наших замовників – і у нас з’явилось нове цікаве завдання.

Підпірна стіна – що, де, коли?

Частіше за все рельєфні ділянки вирівнюють з допомогою завезення додаткового ґрунту чи ж навпаки, риття. Бетонні підпірні стіни у Львові та Львівській області обирають рідко, а дарма. Ця технологія дає поштовх фантазії та дозволяє втілити у життя цікаві архітектурні рішення.

Коли буде в нагоді?

  • Укріплення ґрунту, фіксація його теперішнього положення
  • створення горизонтальних площин для ландшафтного дизайну
  • Зонування ділянки

Бетонна підпірна стіна (Львів і Львівська область) за технологією будівництва схожа на стрічковий фундамент. Головні відмінності залежать від основної функції – утримання зсувів. Задля цього необхідна міцність, тобто більша ширина відносно висоти та цемент вищих марок. Також важливо зробити дренаж води, щоб не порушити процес висихання землі після дощів чи поливу рослин. Усі ці особливості потребують чітких розрахунків, аби конструкція змогла довгі роки виконувати свої функції.

Як ми робили бетонні підпірні стіни у Львівській області

Точні розрахунки – одна з головних умов надійної конструкції. Тож перш за все наші інженери виїхали на територію. Оглянувши її та поспілкувавшись з господарями, вони вирішили робити такі параметри, бетонна підпірна стінa Львів і Львівська область:

Кількість – 3 стіни

Глибина – см

Ширина – см

Довжина – см

Головний етап закінчили.

Тепер бригада може приступити до робіт. Бетонна підпірна стінa Львів і Львівська область

Спочатку робітники за допомогою паралельно натягнутих мотузок розмітили територію згідно з кресленням. Далі на цих місцях треба вирити траншеї – бокові зрізи вертикальні та рівні, дно утрамбовують лопатою. Тепер, як і у фундаменті, викладають подушку з щебеню. Наступна справа – армування за допомогою металевих прутів. Задля більшої міцності використовуємо прути товщиною 10-12мм.

Встановлення опалубки – теж звичний етап для бетонних робіт, але з особливостями. Так, потрібно зробити міцну та масивну конструкцію, яка зможе витримати тиск бетонної суміші. Використовуємо дошки завтовшки 3 см та більше. Спочатку встановлюємо задню стінку, а далі фіксуємо всю опалубку за допомогою розпорів кожні 50 см.

Паралельно облаштовуємо дренажну систему. Між стіною та землею робимо дренажний шар з гравію та піску. Труби для води розміщуємо трохи вище подушки фундаменту з урахуванням, щоб вони проходили з кроком у 1 м під невеликим кутом крізь обидві стінки опалубки. У місцях примикання до огорожі та на нижньому рівні робимо жолоби для відведення води. 

Настав час заливання бетонної суміші. Не забуваємо, що підпірна стіна повинна працювати у важких умовах, тож уважно обираємо марку бетонного розчину. Наш вибір пав на марку В15 з рівнем морозостійкості F50.

Роботи майже закінчені. Через 5 днів, коли бетон застиг, знімаємо опалубку та гідроізолюємо задню стінку. Тепер засипаємо простір позаду конструкції: дренаж, зверху землю, не забуваючи її утрамбовувати, рослинний ґрунт.

Ось і все, через місяць підпірні стіни будуть готові тримати землю. За цей час їх прикрасять за допомогою облицювальних матеріалів – і місце для польотів фантазії ландшафтного дизайнера готове.

Теж шукаєте, де замовити зведення бетонних підпірних стін у Львові та Львівській області? Замовляйте бетонні послуги у нашй компанії  – Ви обов’язково залишитесь задоволені швидкістю та якістю робіт.

Переглянути виконані роботи.