огорожа під ключ
Вид робіт: Огорожа під ключ;
Місце: с. Давидів, Львівська обл.;
Дата: травень 2019р.
Термін виконання робіт: 14 днів;

Огорожа під ключ від нашої компанії – надійність та впевненість у своєму затишку

Паркан – основний спосіб забезпечення недоторканності власного простору. Він розмежовує приватну територію та навколишній простір, попереджає сторонніх, що далі починаються приватні володіння. Сьогодні не лише виконує захисну функцію, а й являється прикрасою Вашої території. Тож до його встановлення треба поставитись відповідально – замовити професіоналам.

У нас замовили встановити огорожу під ключ у с. Давидів Львівської області.

Зварна огорожа під ключ – естетичність та практичність

Бригада отримала замовлення на встановлення зварної огорожі під ключ. Для кращого розуміння варто розібратись, що таке «зварний паркан» та які його переваги.

Зварна конструкція складається з 2-х основних елементів – залізних стовпчиків та власне паркану, що приварюється до опор. Останній може бути двох видів:

  • Сітка – прикріплюється цільною по всій довжині тину
  • Окремі секції – кожна приварюється окремо між двома опорами             

Зварна огорожа під ключ має низку особливостей, які обумовлюють їх використання.

  • Не заважає огляду території. З однієї сторони хазяям не треба виходити за територію, чи відчиняти хвіртку, аби подивитись, що коїться ззовні. Проте й сторонні можуть побачити, що робиться у Вашому дворі. Тин не завадить потраплянню пилу та шуму.
  • Легкість. Конструкції легко доставити на об’єкт, вони не потребують спеціальної техніки для монтажу.
  • Простий монтаж. Після встановлення опор знадобиться лиш зварювальний апарат. Легко встановлювати навіть на рельєфній місцевості без особливої підготовки території.
  • Довговічність. Штахети виготовляються з високоякісної оцинкованої сталі, яка не боїться корозії.
  • Доступна вартість
  • Естетичність

Як компанія встановлювала огорожу

Будь-які роботи фірми починаються з виїзду майстра на об’єкт, обговорення та підтвердження з замовником плану робіт.

Цього разу на території вже знаходився старий паркан – його необхідно було демонтувати, а на цьому місці облаштувати новий.

Робітники демонтували стару загорожу. Далі за допомогою кілків та мотузки розмітили периметр. Огорожа під ключ повинна бути 70 м. При цьому використовували рулетку для відмірювання однакової відстані між кілками, що встановлювали на місці майбутніх стовпців-опор.

Наступний етап – укладання фундаменту та встановлення опор. На місці кілків викопали ями глибиною 1м під стовпці. Після встановлення з використанням рівня опор зайнялись фундаментом.

Оптимальний варіант на думку фахівців – стрічковий фундамент. Бригада встановила дерев’яну опалубку, яку залили бетоном. Таким чином майбутній тин отримав додаткову підтримку.

Наостанок, після висихання бетону, спеціалісти за допомогою зварювального апарату прикріпили секції до стовпів. На цьому роботи були закінчені, а хазяї змогли відчути всі переваги нової загорожі.

Якщо бажаєте, аби у Вас також швидко та якісно встановили металеву огорожу під ключ, то звертайтесь до майстрів нашої компанії  – Ви залишитесь задоволені виконаною роботою.

 

Перелік бетонних послуг – тут!

Також ми виконуємо земляні роботи!

Завершені об’єкти – тут. 

Наші контакти.