Земляні роботи

Будівельна компанія готова запропонувати своїм клієнтам повний спектр земляних робіт. Всупереч розхожій думці, земляні роботи ― це не лише каналізація в приватному будинку та копання фундаменту. Цей напрям будівництва включає цілий ряд робіт, пов’язаних із землею та ґрунтами:

  • підготовка присадибних ділянок під благоустрій та будівництво;
  • організація власного водопостачання й підведення інженерних комунікацій (водопровід і каналізація у приватному будинку);
  • професійне спилювання дерев;
  • монтаж дренажних та гідроізоляційних систем.

Ми допоможемо вам грамотно спланувати й якісно виконати всі види земляних робіт, незалежно від їх складності.

Земляні роботи: благоустрій вашого подвір’я

Бажаєте підготувати земельну ділянку до будівництва чи оформити на ній мальовничу зону відпочинку? Перш за все вам знадобляться досвідчені виконавці для рішення завдань з наступних напрямів:

  • влаштування стоку поверхневих вод;
  • проведення протиерозійних заходів;
  • штучна зміна ландшафту;
  • організація штучних водоймищ;
  • вертикальне планування;
  • прибирання територій.

Ми готові взяти на себе усі клопоти з даного обсягу робіт і забезпечити вам подальший супровід на протязі процесу будівництва. Земялні роботи будуть виконані якісно та вчасно.

Земляні роботи: власний водопровід та каналізація в приватному будинку

Кожна людина має право бути здоровою, споживаючи даровану природою чисту воду. Між тим, власне водопостачання починається саме з копання криниці або буріння свердловини. Ось чому цю роботу слід довіряти виключно досвідченим спеціалістам, які розуміються на всіх тонкощах мистецтва дарувати людям чисту воду. Дані земляні роботи наші майстри виконують відмінно.

Якісна робота систем водопостачання та каналізації у значній мірі залежить також від правильного утворення траншей ― додержання норм щодо їх розмірів, глибини прокладання, мінімального уклону. Не менш важливим є також коректне влаштування зливних ям.

Професіонали, що працюють у компанії, візьмуть на себе планування й виконання повного обсягу земельних робіт у цій сфері.

Професійне спилювання дерев

До пакету послуг компанії входить також спилювання дерев будь-якої складності. Ви можете покластися на професійність наших працівників у цьому питанні. Вони докладуть усіх зусиль, щоб ваша садиба перетворилися на взірець краси й гармонійності, достойний того, щоб ним пишатися.

Земляні роботи: дренаж та гідроізоляція

Дренаж стічних вод необхідний для захисту фундаменту від надмірної вологості, яка може накопичуватися у ґрунті. Не найкращим чином надлишок води впливає й на стан присадибної ділянки, тож цій проблемі варто приділити відповідну увагу.

З метою запобігання розмиванню верхніх земляних пластів, ми застосовуємо сучасні дренажні системи для земельних ділянок. Зберегти цілісність фундаменту будинку допоможуть спеціальні технології, розроблені для гідроізоляції приміщень та відведення ґрунтових вод від фундаменту будинку.

Професійність наших працівників стане запорукою вашого комфорту та безпеки!

Звертайтесь: переглянути контакти. Будемо раді співпраці!

Якщо Ви почали або плануєте почати будівництво, перегляньте наші послуги по бетонних роботах, оскільки бетонні роботи є надзвичайно важливою частиною будівництва