Бетонні сходи у м. Львів
Вид робіт: бетонні сходи у м. Львів;
Місце: м. Львів, Львівська обл.;
Дата: вересень 2019р.
Термін виконання робіт: 5 днів;

Бетонні сходи у м. Львів від нашої компанії – Ваш безпечний доступ до будинку

Сходи для ґанку – важлива архітектурна складова будівлі. Лишень уявіть, якби люди діставались другого поверху чи вхідних дверей, що знаходяться в метрі від землі. Сьогодні сходинки – це не лише функціональність, а й естетика. Вони доповнюють архітектурний ансамбль. Слугуючи окремим елементом декору, повинні поєднуватись з ландшафтом та екстер’єром будівлі. Тож до їх встановлення треба поставитись відповідально, адже вони будуть слугувати стільки ж, скільки простоїть дім.

Так, замовники компанії Budova чудово розуміли важливість цього елементу, замовивши нам бетонні сходи у м. Львів.

Бетонні сходи у м. Львів – які є варіанти?

В дійсності, окрім бетонних сходів у м. Львів можна зробити їх і з інших матеріалів, таких як дерево, цегла чи камінь. Проте інші варіанти програють по багатьом параметрам. Давайте розглянемо, чим сходинки з бетону кращі.

  • Довговічність. При правильному монтажу слугуватимуть не один десяток років.
  • Дешевизна. Через доступність і низьку ціну матеріалів, сходинки з бетону коштують дешевше варіантів з інших матеріалів.
  • Не бояться негативних погодних умов. Їм не страшні зливи, мороз чи палюче сонце. 
  • Простота монтажу. Головне в монтажі бетонних сходів – робити чітко за інструкцією. Тут не треба підбирати камінь, що впишеться в розмір. 
  • Політ фантазії. До моменту застигання можливо зробити будь-які фігури. Потрібна лише опалубка, котра придасть суміші необхідну форму. А після якісного облицюваня взагалі важко здогадатись, що в основі лежить бетон.
  • Легкий ремонт. Якщо трапився скол, знадобиться лише цементна паста та мастерок – доклавши трохи терпіння Ви швидко повернете їм початковий вигляд.

Тож, коли зрозуміли, що хочете саме сходинки з бетону, час обрати як їх влаштувати. Задля цього варто розрахувати свій бюджет та продумати дизайн. Наразі бетонні сходи у Львові встановлюють трьома способами 

  1. Готові сходинки. Їх роблять на заводах за стандартними параметрами. Найкраще підходять для прольотів багатоповерхівок, для приватних потреб їх треба переробляти.
  2. Східці з бетонних блоків. Цей варіант найменш довговічний, проте й роботи найменше.
  3. Монолітне бетонування. Найпопулярніший варіант – заливається за один день, можна робити будь-які форми, але доведеться чекати кілька тижнів повного застигання. Тут не варто економити на бетонній суміші – вона повинна бути якісною. 

Наші замовники вирішили зробити монолітні східці – і ми з радістю виконали замовлення.

Як майстри заливали сходи?

Будь-які наші роботи починаються виїздом інженера на об’єкт. Майстер оглядає територію, робить заміри, спілкується з власником, обговорюючи особливості замовлення. Після чого робимо попередній ескіз, беручи до уваги всі необхідні параметрами – кількість сходинок, їх ширина, розмір кроку та кут підйому. Після підтвердження замовником плану робіт можемо починати.

На місці робітники зробили розмітку, визначивши майбутнє положення східців. Далі, за параметрами креслення зробили з дерев’яних дощок опалубку. Зібрали її та прикріпили до стіни.

Наступний етап – армування. Саме воно відповідає за довгий строк експлуатації. Арматурну сітку кладемо в ячейки – майбутні східці.

Залишається лише залити опалубку бетоном, що й робить наша бригада. Наостанок робітники вібрують та загладжують суміш. Верх накривають плівкою, щоб сховати від впливу зовнішніх погодних умов.

Основні роботи завершені. Через тиждень спеціалісти повернулись, щоб зняти опалубку та перевірити готові східці – суміш вже затверділа. 

Бетонні сходи у м. Львів готові. Ними вже дозволено ходити, але ще не можна облицьовувати. Декоративне оброблення буде можливе через місяць, коли бетон набере свою максимальну міцність.

Якщо також хочете мати якісні бетонні сходи у Львові, то замовляйте їх у нас – робота Вам обов’язково сподобається.

Переглянути виконані роботи.