заливка бетонних стовпців Львів
Вид робіт: Заливка бетонних стовпців Львів;
Місце: м. Дубляни, Львівська обл.;
Дата: листопад 2018р.
Термін виконання робіт: 14 днів;
Деталі: висота стовпців – 1,8 м., розміри – 30Х30 см.

Заливка бетонних стовпців Львів – нашими спеціалістами – запорука домашнього затишку

Гарна огорожа – гарантія спокійного щасливого життя у власному будинку. Тож не дивно, що після завершення будівництва нової оселі при облаштуванні території перш за все починають з паркану. Так і цього разу нашу компанію запросили для укладання фундаменту та заливки бетонних стовпців у Львові.

Заливка бетонних стовпців | Львів – обираємо оптимальний варіант

Заливати бетоном стовпи можна двома способами:

 1. В місці зведення в готову опалубку
 2. Окремо на майданчику з подальшим встановленням на місці

Після спілкування з замовником був обраний перший варіант. Данна схема вважається оптимальною адже об’єднує у собі:

 • Малу трудомісткість
 • Порівняно низькі витрати
 • Високу надійність

Цей спосіб визначає весь хід робіт. Так, розмітку розташування фундаменту та опор треба робити одночасно. Опалубку також варто робити не лише для підмурку, а й для стовпів. Тобто фактично одночасно робляться підмурок і заливка бетонних стовпців (Львів).

Робимо основу огорожі – фундамент і заливка бетонних стовпців Львів

Перш за все, вислухавши побажання замовника та провівши розвідку ділянки, спеціалісти визначили параметри майбутнього фундаменту:

 • Глибина – 80 см
 • Висота – 50 см
 • Довжина – 150 м

Також затвердили параметри стовпів:

 • Сторона – 30 см
 • Висота – 1,8 м

Тепер можна приступати безпосередньо до робіт.

Бригада розчистила ділянку, розмітила територію – дві паралельно натягнуті мотузки позначали ширину та розташування майбутнього паркану, а кілками відмітили місця для стовпів.

Надалі робітники викопали траншею та встановили опалубку, не забувши додатково позначити майбутнє розташування колон. Після засипання та трамбування подушки з піску та гравію бригада зробила армування. Однак тепер не укладаємо підмурок, а робимо опалубку для колон у визначених місцях. На цьому етапі важливо використовувати рівень, щоб опора була вертикально рівною – це гарантія довговічності паркану.

Наступний етап – армування стовпів задля додаткової міцності. Тут важливо зв’язати арматури фундаменту та опор для додаткової стійкості.

Нарешті підготовчі роботи закінчені та можна починати заливати конструкції бетонною сумішшю. Спочатку робимо фундамент, а потім заливаємо окремо кожну опору.

Здається все вже зроблено – залишилось тільки чекати висихання, але саме тут починаються важливі нюанси, що впливають на міцність опори.

 • Необхідно видалити повітря, що так чи інакше потрапило у суміш. Задля цього бригада робила вібрування залитого бетону.
 • Протягом всього часу висихання розчину необхідно правильно його доглядати. Так, робітники регулярно зволожували поверхню, щоб уникнути пересихання та утворення тріщин.

Після повного застигання бетонної суміші бригада зняла опалубку – основа надійної огорожі готова.

Бажаєте, щоб на Вашому об’єкті швидко та якісно зробили заливку бетонних стовпців (Львів та Львівська область)? Тоді замовляйте бетонні послуги у нас – співвідношення якості та ціни Вас приємно вразять.

Також ми виконуємо земляні роботи!

Завершені обєкти можна глянути тут.